Rozpis nadcházejících událostí

NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI v rozmezí od 28.2. do 25.12.2024

Den Čas Místo a text
středa
28.2.
18:00 Výčapy
neděle
3.3.
10:30 Horní Újezd
neděle
10.3.
10:30 Horní Újezd: Za rodiče Špičkovy, syna, snachu a vnuka Dušana
středa
13.3.
18:00 fara Horní Újezd: Za Marii a Pavla Bartákovy, Josefa Kubíčka, zetě a jejich rodiny
neděle
17.3.
10:30 Horní Újezd: Za Bohumila a Marii Dohnalovy, jejich rodiče, sourozence a vnuky

Za Josefa Kutiny, jeho rodiče a celou přízeň
neděle
24.3.
10:30 Horní Újezd: Za Zdeňku Nikrmajerovou a za Olgu Zezulovou  (úmysl bude ještě upřesněn...)
neděle
7.4.
10:30 Horní Újezd: Za Zdeňka Berouna, jeho rodiče, žijící rodinu a duše v očistci

Za Boženu a Karla Matouškovy a duše v očistci
 
neděle
14.4.
10:30 Horní Újezd: Za Anežku a Miroslava Hruškovy, dvoje rodiče, sourozence a živou rodinu Svobodovu a Komínkovu
 
 
neděle
21.4.
10:30 Horní Újezd: Za Rudolfa Mašteru, dva bratry a dvoje rodiče a duše v očistci
 
neděle
5.5.
10:30 Horní Újezd: Za Květoslavu a Antonína Dokulilovy, dvoje rodiče a celou přízeň
neděle
12.5.
10:30 Horní Újezd: Za Kristýnu Čechovou, manžela, duše v očistci a za živou a zemřelou rodinu Čechovu
neděle
19.5.
10:30 Horní Újezd: Za Miroslava a Anežku Hruškovy, dvoje rodiče, sourozence a živou rodinu Svobodovu a Komínkovu
neděle
26.5.
10:30 Horní Újezd: Za rodinu Bazalovu, syna, rodinu Čermákovu a duše v očistci
neděle
9.6.
10:30 Horní Újezd: Za Libora Durdu, Karla Doskočila, za rodiče Vorlíčkovy a celou přízeň
neděle
23.6.
10:30 Horní Újezd: Za prarodiče Hanzlovy, jejich rodiny, za důstojného pána Aloise, Miroslava, Antonína a za řádové sestry Emilii, Marii, Bartolomeu a za duše v očistci

Za zemřelou i žijící rodinu Jana Berouna, rodiče a duše v očistci
 
neděle
30.6.
10:30 Horní Újezd: Za Ladislava Čecha, za živou a zemřelou rodinu Čechovu a za duše v očistci
neděle
7.7.
10:30 Horní Újezd: Za Bohumila Dohnala a manželku, dvoje rodiče, sourozence, za Stanislava a Růženu Jakubovy a jejich rodiny

Za rodiče Durdovy a syna a celou přízeň
 
 
neděle
21.7.
10:30 Horní Újezd: Za Marii a Bohumila Dohnalovy a zemřelé členy rodiny

Za rodiče Svitákovy, celou rodinu a duše v očistci
 
neděle
28.7.
10:30 Horní Újezd: Za Bohumila a Marii Brabencovy, dvoje rodiče, sourozence a zemřelé kněze z naší farnosti
neděle
4.8.
10:30 Horní Újezd: Za Josefu Nestrojilovou, manžela, za živou a zemřelou rodinu Nestrojilovu a duše v očistci
neděle
11.8.
10:30 Horní Újezd: Za rodiče Dohnalovy, Hanzlovy, Jakubovy, za Boží ochranu pro celou rodinu a přízeň
neděle
22.9.
10:30 Horní Újezd: Za Marii Dohnalovou, manžela, dvoje rodiče a sourozence

Za rodiče Vechetovy, syna, vnučku a zetě
neděle
29.9.
10:30 Horní Újezd: Za zemřelé sourozence a jejich rodiny
neděle
6.10.
10:30 Horní Újezd: Za Bohumila Dohnala, manželku, dvoje rodiče, sourozence a jejich děti

Za rodiče Dokulilovy, Kouřílkovy a syna
neděle
13.10.
10:30 Horní Újezd: Za Marii a Bohumila Brabencovy, dvoje rodiče, sourozence a živou rodinu Svobodovu a Komínkovu
neděle
20.10.
10:30 Horní Újezd: Za rodiče Mašterovy a Svitákovy, celou rodinu a duše v očistci
 
 
neděle
27.10.
10:30 Horní Újezd: Ke cti sv. Judy Tadeáše a na poděkování za jeho přímluvy
neděle
3.11.
10:30 Horní Újezd: Za Růženu a Stanislava Jakubovy, jejich rodiče a sourozence

Za zemřelou i žijící rodinu Jana Mézla, rodiče a duše v očistci
neděle
10.11.
10:30 Horní Újezd: Za Josefa a Marii Vechetovy, jejich rodiče a sourozence

Za Anežku a Miroslava Hruškovy, dvoje rodiče, sourozence, duše v očistci a manžele Brabencovy
 
neděle
1.12.
10:30 Horní Újezd: Za rodinu Antonína Berouna, děti, vnuky a duše v očistci
 
neděle
8.12.
10:30 Horní Újezd: Za Marii Dohnalovou, manžela, jejich rodiče, sourozence a celou rodinu
 
úterý
24.12.
21:00 Horní Újezd: Za Marii a Bohumila Dohnalovy, jejich rodiče, sourozence a celou rodinu, za rodiče Jakubovy
 
středa
25.12.
10:30 Horní Újezd: Za Josefa a Marii Parkanovy, za rodiče Řezníčkovy, celou rodinu a duše v očistci
Za Rudolfa Mašteru, dvoje rodiče a celou rodinu